Sektörde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde firma ölçüm işlemleri için son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olan laboratuvar içerisinde kalibrasyon işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Farklı materyaller üzerinde gerçekleştirilecek olan ölçümler için son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede yapılan ölçüm işleminin ardından kısa sürede en doğru bilgilere ulaşım sağlanmaktadır. 14 yıldır sektöre şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan firma her geçen gün geliştirmiş olduğu hizmet kapasitesi ile talepleri karşılamaktadır.

Alanında yeterli deneyime sahip olan uzman ekip ile gerekli ölçüm işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Son sistem teknoloji ile donatılmış olan elektronik laboratuvar içerisinde gerçekleştirilecek olan ölçüm işlemleri için en uygun ekipmanlar kullanılmaktadır. Yapılan ölçümlerde gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet verilmektedir. Endüstriyel alanda ya da sağlık sektöründe özellikle firmalar için ya da hastaneler için gerçekleştirilecek ölçüm işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Kalibrasyon Ölçümü

Farklı amaçlar için yapılacak olan ölçüm işlemleri konusunda yılların vermiş olduğu deneyimlere dahilinde çalışmalarını sürdürmekte olan firma kalibrasyon firmaları arasında özellikle kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Sıcaklık, kuvvet, basınç, boyut, hacim, terazi, devir gibi birbirinden farklı şekillerde gerçekleştirilecek olan ölçüm işlemleri firma tarafından yapılmaktadır. Farklı amaçlara uygun şekilde gerçekleştirilecek olan ölçümler için belirlenen en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunulmaktadır.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir