Tescil firmamız yönetim sistemleri eğitimi ve danışmanlığı, konusunda yıllardır müşterilerine kesintisiz destek vermektedir.

Ticari işletmeniz için ihtiyacınız olan belgeleri kısa sürede almanıza yardımcı oluyoruz. Belge yönetiminde müşterilerinin işletme problemlerine çözüm ortağı olmayı başarıyoruz. Süreci farklı bir bakış açısıyla bakarak katma değer oluşturacak rekabet gücünü elde edebiliyoruz. ce belgesi Avrupa Birliği’nin uyulması mecburi olan ürünlere koyduğu işaretlerden bir tanesidir. Avrupa Birliği üye ülkelerin piyasasına sunulacak ürünlerde bu işaret zorunluluğu yer almaktadır. CE belgesi konusunda yılların deneyimi ile hareket ederek bu konuda sizlere gerekli desteği verebiliriz.

haccp belgesi gıda güvenliğinde kullanılan standartlardan bir tanesidir. Gıda üzerinde biyolojik, kimyasal tüm tehlikeleri riskleri tanımlanmasını sağlayan Haccp belgesi gıdanın tüm hazırlık, ambalaj ve dağıtım süreçlerinde görev alır. Üretim alanında kontrol ve tehlikeleri önlemek amacıyla kullanılan bu belgeyi almanıza yardımcı oluyoruz. Tüm dünya üzerinde kaliteli, güvenilir, hızla ve tutkuyla hizmet vermeyi başarıyoruz. Sahip olduğumuz kalitemiz belge yönetimi konusunda en çok tercih edilen belgelendirme kuruluşlarından bir tanesi olmamızı başardı.

Helal Belgesi

helal belgesi, ürünün dini kaideler üzerinden helal standartlarına uygun olduğunu gösteren bir belgedir. Helal Belgesinin standartları İslami kriterler üzerinden değerlendirilir. Bu standartlara uyan ürünler uygun belgesi alır. Helal Belgesi standartları Müslüman ülkelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Helal sertifikası konusunda gerekli desteği bizlerden alabilirsiniz. Yıllardır kalite belgelendirme hizmeti sunan firmamız müşteri odaklı çalışmalarına devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt veren şirketimiz belge yönetimini en iyi şekilde ele alabiliyor.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir